2 změny v pracovním životě - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

2 změny v pracovním životě

Únor 7, 2013 3:43 pmŽádný komentář

Uplynulé měsíce přinesly řadu věcí, které se týkaly mého pracovního působení i mě osobně. Získal jsem hodně nových zkušeností – pozitivních i negativních – které mě, jak doufám, posunou dál. Rozhodl jsem se tak udělat pár důležitých změn.

Spolupráce s agenturou

Práce na volné noze má spoustu předností, přesto se po delší době začne vkrádat rutina. Rád bych si rozšířil obzory, nejen co se týče SEO, ale i působení v týmu. Proto vyhlížím spolupráci s některým z hráčů na trhu.

Výhod volné nohy se nechci vzdávat. Preferuji externí spolupráci s dojížděním do kanceláře. Pokud víte o zajímavé pracovní nabídce, prosím o informaci v komentářích.

Coworking

Začal jsem objevovat plusy, jaké nabízí sdílená kancelář s dalšími freelancery.

Dojíždím do centra Honzy Linharta. Přestože jsem v této oblasti nováčkem, už teď coworking, aneb odložení domácích tepláků, doporučuji nejen díky zvýšené pracovní produktivitě. Člověk se ocitne ve „svém prostředí“, kde má na jednu stranu volnost, na stranu druhou kontakty a další výhody – od prostor po technické řešení. Jde o ideální způsob práce pro každého, kdo vykonává činnost na volné noze nebo externě, případně se chce věnovat vlastním projektům.

S novoročními předsevzetími jsem tak začal o něco později, ale čas uzrál až teď  :). Příští týdny ukáží, jak se vše vyvine.

Jde o výrazné změny pro vybočení z pracovní rutiny, proto mě zajímají vaše názory. Jak vnímáte působení na volné noze (včetně možnosti coworkingu) oproti klasickému zaměstnání? Vytyčili jste si v poslední době plány a daří se vám je realizovat?

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
2 změny v pracovním životě
           
       
                             
                         

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
3 způsoby, jak se vyhnout penalizaci kvůli nekvalitnímu linkbuildingu

Využili jste v minulosti ne zrovna vhodných metod vytváření zpětných odkazů a obáváte se trestu od vyhledávače? Podívejte se na...

Zavřít