3 praktické kurzy na Naučmese - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

3 praktické kurzy na Naučmese

Srpen 15, 2014 3:49 pmŽádný komentář

Naučmese je známo hlavně jako projekt pro vyznavače moderního životního stylu. Vedle kurzů věnovaných pečení domácího chleba a přípravě sushi jsou zde ale i kurzy, které osloví markeťáky, podnikatele nebo tvůrce webů. Podívejte se na některé z nich.

Základy zrychlování webu – Adam Martinik

Adam mě zaujal svou přednáškou na Barcampu věnovanou opomíjené oblasti zrychlování webu (něco málo k tomu najdete zde). Následně jsem se zúčastnil jeho kurzu. Obrovskou výhodou je to, že kurz je individuální, proto se lektor může naplno věnovat webu účastníka. To ocení jak majitel stránek, který chce mít jen povšechnou představu o současném stavu, tak i přímo webdesignér nebo programátor, jenž se blíže seznámí s funkčními postupy a nástroji.

Přejít na kurz »

Google analytics – rychlý start – Petr Bechyně

Další přednášející z Barcampu má aktuálně na Naučmese kurz Google analytics pro začátečníky. Ten je ideální, pokud jsou pro vás analytika neznámou oblastí, nebo pokud si chcete procvičit základy. Velkým plusem je možnost skupinové diskuse a přístup lektora, který je k dispozici i po skončení kurzu.

Přejít na kurz »

Punkové podnikání – Pavel Ovesný

Přiznám, že na tomto kurzu jsem (zatím) nebyl a hodnotím ho pouze z doslechu kolegů a známých. Punkové podnikání oceníte, jestliže jste na volné noze a chcete získat další inspiraci, nebo když si chcete připravit půdu pro působení jako volnonožka. Dobré tipy najdou ale i majitelé firem a další.

Přejít na kurz »

Na Naučmese je aktuálně samozřejmě více kvalitních kurzů. Zmínil jsem ty, se kterými mám přímou nebo nepřímou zkušenost. Máte tipy na další?

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
3 praktické kurzy na Naučmese
           
       
                             
                         

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
Originální způsob linkbuildingu č. 35: Monitoring zmínek

Každý obchodník (a provozovatel webu) by měl vědět, jak o něm mluví jiní lidé – zákazníci, partneři, konkurenti a další....

Zavřít