Nejlepší systém pro nákup a prodej odkazů? - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Nejlepší systém pro nákup a prodej odkazů?

Únor 27, 2010 1:33 amŽádný komentář

Objevil se nový reklamní systém pro obchodování s odkazy Ads.Ranky.cz. Zatím je v testovací verzi, ale už teď slibuje zajímavé služby, díky kterým by mohl vyniknout před Mlinkem a Directem. Jeho hlavní výhodou je přehlednost, zajištění kódu proti penalizaci od vyhledávačů a s tím související zájem webmasterů.

Publisher

Systém Ads.Ranky.cz bude pro webmastery další způsob monetizace webů. O jeho výhodách se už zmínil Malej Jarda. Hlavním plusem je především přístup provozovatele, jednoduchá administrace a neustále se  zvětšující nabídka webů s dostupnou reklamní plochou.

Přes weby vydělávající Directem se přehnala lavina penalizací od Googlu. U Ads.Ranky.cz jsou reklamy řešeny přes PHP, což vyhledávačům minimálně stíží rozpoznat placené odkazy. A to přitáhne hodně webmasterů.

Vydělané peníze je možné si nechat vyplatit od 500 Kč.

Inzerent

Skvělé je, že po univerzální registraci můžete provádět činnosti jako inzerent i jako publisher. Nemusíte se tedy dvakrát registrovat, abyste mohli systém vyzkoušet z obou pohledů. Jako webmaster stačí přidat web, na který umístíte reklamu, jako inzerent si jednoduše dobijete kredit bankovním převodem nebo přes PayPal a můžete začít s nákupem reklamy.

Systém je jednoduchý, přehledný a rychlý. Česká podpora a přístup admina taky potěší. S případným odstraněním chyb nebude provozovatel otálet.

Dobití kreditu

Minimální částka pro dobití kreditu je 500 Kč, zakoupená reklama se začne zobrazovat do 24 hodin.

A něco na konec

Stejně jako u podobných systémů se i zde objevily hlasy, že nákup odkazů je jakýsi podvod na oklamání vyhledávačů. Prý se jedná o rozbití principu vyhledávání. Pravda ale je, že každý SEO konzultant s odkazy obchoduje.

Když máte možnost dostat se před konkureční e-shop nákupem odkazů, jednoduše to uděláte. Jde jen o to vytvořit systém, který to celé efektivně zařídí a přivede nové návštěvníky. A Ads.Ranky.cz k tomu má dobře našlápnuto.

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
Nejlepší systém pro nákup a prodej odkazů?
           
       
                             
                         

Žádný komentář

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
3 věci, které by měl obsahovat správný článek

Vytvořit kvalitní článek je často záležitost na několik hodin. Napsat poutavý text vyžaduje znalost daného tématu a schopnost psaní textů...

Zavřít