Obsahový marketing Archivy - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Kategorie blogu: Obsahový marketing

Tahák pro tvorbu „nudných“ textů

Tahák pro tvorbu „nudných“ textů

Občas tvořím obsah na témata, která mi nejsou zrovna blízká. Typicky při realizaci nové microsite nebo PR článku. Časem jsem si tak vytvořil seznam způsobů, jak rozšířit osnovu a doplnit text o důležité informace, které nemusím „vymýšlet“.

Copywriting není pouhé psaní textů – díl 2

Přináším druhou část multirozhovoru o copywritingu. Přečtěte si názory dalších zkušených psavců a markeťáků na téma, co vlastně (web) copywriting je a jak může zvýšit zisk webových stránek.

Copywriting není pouhé psaní textů. Je o marketingovém myšlení

Když chcete pravopisně bezchybný text, oslovte učitelku češtiny. Když chcete i prodat, oslovte copywritera. (Web) copywriting je o plnění obchodních cílů a návratnosti investice. Je o prodeji, vzbuzení zájmu a budování značky. Přesto je copywriter mnohými vnímán jen jako ten, kdo zajišťuje „nějaký obsah“ na firemní blog nebo do newsletterů. Jaký je tedy rozdíl mezi copywritingem a obyčejnou tvorbou obsahu? Podívejte se, jak to vidí známí psavci.

6 rychlých kroků, jak zvýšit zisk vašeho webu

Většina činností vedoucích k lepším (a výdělečnějším) stránkám je během na dlouhou trať. Existují ale i snadné a rychle proveditelné kroky. Vyzkoušejte několik z nich.

Obsahový marketing prakticky: jak využít již publikovaného obsahu?

Investujete do tvorby článků, návodů nebo jiného obsahu? Oživte výsledky své dřívější práce pomocí osvědčených metod.

Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +