Osobní Archivy - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Kategorie blogu: Osobní

3 věci, které mě nejvíce nakoply za poslední měsíce

Mám za sebou další zápis do deníku nazvaného Ze života freelancera. Člověk čas od času udělá chyby. Právě ty ho posunou dál, jestliže se z nich poučí.

Co mě naučilo 5 let na volné noze

Pracovat jako freelancer je výzva. Pracovat jako freelancer několik let je divočina. Letos je to přesně pátý rok, co oslavuji úspěchy s klienty, ale také bojuji s papírováním, prokrastinací a vlastní povahou. Sepsal jsem několik hlavních poznatků, které mě volná noha naučila.

2 změny v pracovním životě

Uplynulé měsíce přinesly řadu věcí, které se týkaly mého pracovního působení i mě osobně. Získal jsem hodně nových zkušeností – pozitivních i negativních – které mě, jak doufám, posunou dál. Rozhodl jsem se tak udělat pár důležitých změn.

Chci začít pracovat v nějakém webstudiu. Živnosťák nepozastavím

Na volné noze jsem přes tři roky. Má to své výhody, ale po čase vám začne chybět někdo „okolo“. Dá se to sice vyřešit coworkingem, ale rád bych zkusil něco odlišnějšího. Nové zakázky, novou práci, nové lidi.

Zázračný MLM? Ne, děkuju

Jsou všemožné MLM. Hodně z nich slibuje blažený život bez práce. Možná jste každou chvíli do podobného lákáni. Osobně bych si po předchozích zkušenostech nechtěl s žádným takovým začít.

Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +