Registrace do katalogů se vyplatí! - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Registrace do katalogů se vyplatí!

Srpen 22, 2010 11:15 pmŽádný komentář

Konečné řešení registrátorské otázky

Registrace do katalogů má smysl – jde o rychlý, jednoduchý a snadný způsob získání zpětných odkazů. Přesto někdy nemusí přinést očekávaný výsledek. Stejně jako se dá dobře vytvořit grafika nebo napsat texty, i tady záleží, jak je práce provedena.

Argument – proč se na registraci vykašlat

Nízký, nebo žádný účinek. To se týká mnoha katalogů. Často se jedná o linkfarmy, nekontrolované weby a FFA rozcestníky. Voda na mlýn pro toho, kdo tvrdí, že registrace do katalogů je zbytečná. Opak je však pravdou. Není důvod, proč zavrhnout ověřenou službu, která má dost výhod, je rychlá a může projekt posunout vpřed. Nejdůležitější je totiž výběr katalogů.

S-rank 50 za hodinu práce?

Registrací do nízkého počtu kvalitnějších katalogů se dá za méně času a peněz získat vyšší S-rank než zápisy do stovek méně důležitých.

Zkušenému registrátorovi zabere 50 katalogů včetně všeho okolo (návrh textů, screeny, pečlivost a kontrola vloženého, výběr specializovaných rozcestníků apod.) maximálně 90 minut. Provozovatel webu se navíc nemusí o nic starat. Vše zařídí registrátor.

Navíc i při zápisu do méně důležitých katalogů je tu bonus. Pokud admin kontroluje a přidává odkazy na významné weby, vyhledávač ho bere jako kvalitní rozcestník. A pozitivní účinek se přenáší na weby v kategoriích.

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
Registrace do katalogů se vyplatí!
           
       
                             
                         

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
Hosting má vliv na pozici ve vyhledávačích

Jeden z faktorů, který určuje umístění webu ve vyhledávačích (a má vliv i na oblibu u netrpělivých návštěvníků), je rychlost jeho...

Zavřít