Rozšiřuji kurz linkbuildingu - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Rozšiřuji kurz linkbuildingu

Únor 17, 2014 11:45 amŽádný komentář

Od prosince pořádám přes Naučmese kurzy linkbuildingu. Díky skvělé zpětné vazbě od účastníků i zkušenosti z již absolvovaných školení jsem kurz koncipoval do takové podoby, aby byl praktický a přínosný jak pro majitele webových stránek, kteří povětšinou hledají vhodného dodavatele služeb, tak pro samotné linkbuildery.

Kurzy jsem začal pořádat proto, že jsem dlouho zvažoval nabídnutí služby zaškolení in-house linkbuildera. Dovolím si tvrdit, že po odborné stránce jsou mé služby kvalitní, ale co se týče mluveného projevu a přednášení, mám co dohánět. Právě v tom mi kurzy měly pomoci.

Po prvním seznámení s pohledem z druhé strany, tj. jako školitel, jsem upravil osnovu a koncept kurzu. Osekal jsem teoretickou část a nechal jen to podstatné. Výsledkem je, že zůstalo jen to nejdůležitější – praktický přínos.

V současné době je kurz rozdělen do dvou částí:

  • teorie;
  • praxe a workshop.

Úvodní teoretická část je vhodná především pro ty, kteří chtějí mít základní povědomí o propagaci stránek. Většinou jde o majitele webů, kteří nechtějí linkbuilding realizovat vlastními silami a hledají spolehlivého dodavatele. Účastníci se dozví, jak poznat kvalitně navrženou kampaň, jak vybrat dobrého partnera i na co si dát pozor.

Praktická část je věnovaná vytvoření strategie linkbuildingu. Samozřejmě nemůžeme na místě vytvořit komplexní kampaň – účelem je účastníky nasměrovat, dát jim základ i pozdější zpětnou vazbu. Společně probereme primární faktory pro návrh kampaně, setřídíme možnosti a vybereme ty optimální.

Velký dík za současnou podobu kurzu patří účastníkům, mezi nimiž byli i zkušení e-shopaři. Pokud vás myšlenka školení linkbuildingu zaujala a přemýšlíte, jak získat kvalitní zpětné odkazy pro svůj projekt, příští kurz se uskuteční ve čtvrtek 20. 2. v centru VIVA v Ostravě. Zaregistrovat se můžete přes Naučmese.

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
Rozšiřuji kurz linkbuildingu
           
       
                             
                         

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
Jak prodat dražší zboží ve vašem e-shopu?

V době srovnávačů cen se mnoho českých e-shopařů snaží útočit nejnižší cenou. Chytřejší obchodníci postupují jinak. Jaké jsou fungující postupy...

Zavřít