Chcete si SEO dělat sami? Navštivte nové školení První místa.cz - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Chcete si SEO dělat sami? Navštivte nové školení První místa.cz

Září 15, 2016 2:13 pm1 komentář


SEO školení První místa.cz

Zvažovali jste někdy, že si SEO budete dělat sami, ať už kompletně nebo jen některé činnosti? SEO školení První místa.cz je jako první u nás zaměřeno na zaučení vlastních in-house specialistů. Je sice bez oběda a certifikátu, ale věřím, že přínos bude mít v něčem jiném. A navíc je při objednání do konce září za zvýhodněnou cenu.

Školení ocení především menší a střední firmy, freelanceři a další, kteří chtějí mít optimalizované stránky bez nutnosti platit drahé měsíční paušály za služby, jimž někdy plně nerozumí. Vedle teoretické a praktické části tedy obsahuje i část zaměřenou na reporting, vyhodnocování výsledků a průběžné úpravy SEO strategie.  

Pokud patříte do jedné z uvedených skupin, školení vám může být prospěšné. Minimálně proto, že lépe pochopíte jednotlivé SEO činnosti. A budete moci posoudit efektivitu jednotlivých výdajů do marketingu.  

Čím se školení První místa odlišuje od ostatních?

Praktičností. Vycházím z toho, že se účastníci budou SEO přímo věnovat. Během dvou dnů si uděláme analýzu klíčových slov, navrhneme strukturu webu a vyzkoušíme vhodné způsoby získání odkazů pro vybraný projekt.

Vyzkoušíme si také prvotřídní české SEO nástroje jako SEMOR, Marketing MinerSerpo, od nichž jako účastník školení získáte výhody.

Klasická školení jsou o teorii a monologu přednášejícího. Jsou užitečná, prototože vedoucí pracovníci by měli mít všeobecný přehled. Pokud si ale web chcete optimalizovat sami, potřebujete něco víc.  

Teorie i workshopy na míru

Každý projekt je unikátní – a pro jednoduchou prezentaci freelancera je zapotřebí něco jiného než pro e-shop. Budeme se tedy věnovat vašemu konkrétnímu projektu.

Zašlu vám dotazník i prohlášení o mlčenlivosti, doladíme podrobnosti a jednotlivé části školení přizpůsobím vašemu webu a znalostem.  

První měsíc za zvýhodněnou cenu

Školení nemá pevně dané termíny, ale vychází z naší domluvy. A při objednání ještě teď v září můžete využít výhodnější ceny. Následně zdražím.

Pokud chcete proniknout důležitých oblastí SEO a zároveň máte rádi výhodné akce, rád vás uvidím.

SEO školení První místa.cz »

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
Chcete si SEO dělat sami? Navštivte nové školení První místa.cz
           
       
                             
                         

1 komentář

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
Vše, co potřebujete vědět o pořádání marketingových soutěží z hlediska zákona

Soutěže můžou být přínosným marketingovým nástrojem. Na českém internetu sice existuje řada soutěžních webů, ale ty nemají mezi markeťáky příliš...

Zavřít