To nejdůležitější dejte na nejviditelnější místo - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar
SEMOR - nebuď mouchou v síti
To nejdůležitější dejte na nejviditelnější místo

To nejdůležitější dejte na nejviditelnější místo

Duben 8, 2011 3:26 pmŽádný komentář

Při tvorbě úspěšného webu se nesmí zapomenout na jednu věc: každý člověk se zajímá především sám o sebe, své potřeby a své zájmy. Návštěvník vašeho webu není výjimkou. Neosloví ho historie firmy nebo jména autorů, ale jen to, co mu samotnému bude ku prospěchu. Pokud mu něco takového dáte, máte velkou šanci získat nového zákazníka. Pokud ne, zbytečně ho pošlete ke konkurenci.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou weby jako Slevomat, Zapakatel a další tak úspěšné? Není to jen tím, že mají originální koncept. Velkým plusem je i jednoduchost a přímočařost.

Rychlost především

Většina navštěvovaných webů sice uvnitř funguje neuvěřitelně složitě, návštěvník ale ve výsledku vidí jen strohou a přehlednou stránku. Okamžitě po příchodu je informován, co může získat a co má udělat. Není obtěžován nadbytečnými daty, která jsou důležitá tak akorát pro provozovatele webu.

A o tom to je. Rozpoznat nejatraktivnější části své nabídky, vložit je na nejlepší místa webu a rychle zapůsobit.

Toužebným výsledkem je jednoduchá nabídka.

V uspěchané době je tento postup jediným způsobem, jak uspět. Paradoxní je, že i když jsou návštěvníci citliví na jakékoli zbytečné zdržení, poté, co je „rychlou nabídkou“ získáte, mohou na vašem webu bez výčitek strávit hodiny.

SEO školení První místa.cz

   
       
           
       
   

Leave a reply


Chcete se naučit SEO? Udělám vám školení na míru.První místa.cz
+ +
Starší příspěvky:
Přichází konec linkovacích systémů?

Facebook a Twitter přebírají uživatele a služby jako Linkuj.cz ustupují do pozadí. Přežijí tradiční projekty, nebo přišel jejich konec?

Zavřít