Zkušenosti s hostováním u Wedosu - SEO specialista Marek Hnátek
View Sidebar

Zkušenosti s hostováním u Wedosu

Říjen 10, 2011 10:01 pmŽádný komentář

Wedosu se toho napsalo už hodně. Někdo k němu přesunul všechny své projekty, někdo (hlavně konkurence na fórech) zase jen čeká, jestli hosting bude mít větší problémy. Jako běžný klient nemohu přinést nové informace, jen subjektivní zhodnocení Wedosáckých služeb.

Wedos využívám něco přes rok, a zatím mám velmi dobré zkušenosti. Je jen pár drobností, která by se daly vytknout, ty se ale najdou všude. Hosting má solidní dostupnost, skvělou technickou podporu a na obyčejném tarifu se dá bez problému rozjet několik webů.

Čím Wedos zaujme:

1. Wedos a cena

Cena je tím hlavním, čím tento hosting přitáhl pozornost. Za pár korun získáte opravdu hodně. Zatímco jinde člověk zaplatí za provoz středního webu i tisíce korun ročně, u Wedosu máte to samé za pár stovek.

Zatímco Kapusta a jiní zmizeli, Wedos se spokojeně rozrostl. Na druhou stranu ale neláká jen ty, kteří hledají low-cost řešení. Využívají ho i zákazníci požadující něco navíc.

2. Wedos a kvalita služeb

Za sebe můžu říct, že jsem se s větší nedostupností nebo jinými komplikacemi nesetkal. Sice nevím, jestli provozovatel má všechno tak promakané, jak tvrdí na svém webu (zajímavá diskuse na WebTrhu), ale vlastní datacentrum je dobrý argument.

Zákaznická podpora je výborná a svižně funguje i o víkendech. Není co vytknout.

3. Wedos a nedodělané detaily

Při registraci domény se člověk setká s jedním ze záporů jinak přehledné administrace. Vyplnit správně objednávkový formulář je někdy až kulervoucí. Zbytečné vyskakující chyby a (ne)možnost uložit vhodné údaje pro příště jsem ze začátku bral jako něco, co za týden zmizí, zatím se to ale nějak drží.

Wedos má i pár dalších věcí, které nemusí všem vyhovovat. Jde např. o defaultní název databází. Ve většině případů to ale nijak nevadí, převážná část klientů si nespravuje databáze ručně a nepiplá se s detaily.

Celkové zhodnocení

Pokud bych hledal řešení ať už pro menší web, nebo něco většího, s klidem bych zůstal u Wedosu. Hosting je spolehlivý, levný a s dostupnou uživatelskou podporou. A to někdy nenabídnou ani mnohem dražší webhostéři.

SEO školení První místa.cz

            
                
                    
                                     
                                 
   
Zkušenosti s hostováním u Wedosu
           
       
                             
                         

Leave a reply


Zaujal vás článek?
Školení linkbuildingu? Pojďte raději na praktický workshopVíce »
+ +
Starší příspěvky:
2 zajímavé projekty pro marketéry a internetové podnikatele

Krátký článek o aplikacích, které mě zaujaly. První z nich je Karsa monitor – monitoring e-shopové konkurence, který umožňuje mít...

Zavřít